Alfons Josephus van Dijck (Belgisch/Nederlands, 1894-1979), Gezicht op de Grote Kerk in Veere
Gezicht op de Grote Kerk in Veere
Painter / Artist / School
Alfons Josephus van Dijck (Belgisch/Nederlands, 1894-1979)
Condition Report
Conditie: papier gebobbeld
Technique / Size
aquarel, 30x38 cm (met lijst: 46x53 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'A.J. van Dijk' (rechtsonder); opnieuw gesigneerd en geannoteerd (op de achterzijde)
Painter / Artist / School
Condition Report
Conditie: papier gebobbeld
Technique / Size
Signature / Dating