Harry van der Weyden (Amerikaans, 1868-1956), Vissershaven Volendam
Vissershaven Volendam
Painter / Artist / School
Harry van der Weyden (Amerikaans, 1868-1956)
Technique / Size
olieverf op paneel, 36x46 cm (met lijst: 51x60 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'H. van der Weyden/07' (linksonder)
Extra Text
Deze Amerikaanse schilder logeerde in 1890/1891 in Hotel Spaander.Conditie: oppervlaktevuil, vernis vergeeld, craquelé, verder goed
Vissershaven Volendam
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text