Hilda Jesser-Schmid (Oostenrijkse, 1894-1985), Arcadisch landschap
Arcadisch landschap
Painter / Artist / School
Hilda Jesser-Schmid (Oostenrijkse, 1894-1985)
Technique / Size
olieverf op doek, 45x49,5 cm (met lijst: 53x57 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'Jesser' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: enig oppervlaktevuil, vernis licht vergeeld en doordruk van het spieraam (linkerzijde)
Arcadisch landschap
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text