LOT 13
Joannes Reynvaan (1829-1894), Wintertje met kinderen op het ijs
Wintertje met kinderen op het ijs
Painter / Artist / School
Joannes Reynvaan (1829-1894)
Technique / Size
olieverf op paneel, 39x43 cm (afm excl lijst)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd (linksonder)
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Joannes Reynvaan (1829-1894)
Technique / Size
Signature / Dating
12 Jun 2023
Netherlands, Hague