LOT 4
Willem Steelink (jr.) (1856-1928), Schaapsherder
Schaapsherder
Painter / Artist / School
Willem Steelink (jr.) (1856-1928)
Technique / Size
aquarel, 20x29,5 cm (met lijst: 33x43 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'W. Steelink/1922' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: papier vergeeld en enig gebobbeld, verder goed
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Schaapsherder
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
12 Jun 2023
Netherlands, Hague