Dan VAN SEVEREN (1927-2009)
Description:
Dan VAN SEVEREN (1927-2009)
No title.
Etching, signed, dated '86 and numbered 23/25.
Zonder titel.
Ets, getekend, gedateerd '86 en genummerd 23/25.
Provenance: Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen
No auction fees to pay, geen veilingkosten te betalen Dimensions: 29 x 21 cm
Description:
Dan VAN SEVEREN (1927-2009)
No title.
Zonder titel.