LOT 0557
NATIVE AMERICAN BASKET
FINELY WOVEN WITH DARK WEAVER DESIGN. 7 3/4" D.
Condition Report: GOOD CONDITION.
30 Mar 2024
United States
30 Mar 2024
United States