LOT 115
hoge mahonie piëdestal met gecanneleerde en gestoken stam, rustend op klauwpoten, 19e eeuw, h. 153
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum