Een lot divers Herend porselein w.o. Apponyi groen
Bestaande uit diverse kop en schotels met wijnrankdecor, zes bordjes in afwijkend decor, een bladvormig schaaltje met bloemdecor, drie bloempotjes in Apponyi groen, tevens twee vaasjes op vierkante voet en twee kleine vaasjes. Daarbij een rond bonbonschaaltje (decor Victoria) zonder deksel.
20ste eeuw, Hongarije
Goede conditie. Enkele kleine gebruikssporen.
20ste eeuw, Hongarije