Karel Petrus Cornelis de Bazel (1869-1923), zeven gekleurd glazen schalen voor Leerdam
De zeven blauw-/groengekleurd glazen schalen met geronde oren aan de korte zijden en platte rand, de grootste schaal met geschulpt motief langs de rand. Allen gemonogrammeerd op de onderkant.
20e eeuw, Nederland
D tot 32,5 cm
Allen met krassen, de twee donkerblauwe schalen met minieme fritting langs de randen.
20e eeuw, Nederland
D tot 32,5 cm