LOT 72
Louis Visser en onbekende maker (20ste eeuw) 2x, Jaguar en BMW
Louis Visser en onbekende maker (20ste eeuw) 2x
Jaguar en BMW
Beide gesigneerd
litho, 43x63 cm en 50x70 cm (afm. excl. lijst)
Een met gebroken glas.
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Jaguar en BMW
Beide gesigneerd
Een met gebroken glas.
25 Mar 2024
Netherlands, Hague