LOT 23
Jacques Bage (1942), Saison amoureuse
Jacques Bage (1942)
Saison amoureuse
gesigneerd en gedateerd 96 (rechtsonder)
olieverf op paneel, 48,5x40,5 cm (met lijst: 51x44 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Jacques Bage (1942)
Saison amoureuse
25 Mar 2024
Netherlands, Hague