Zes Chinese famille verte porseleinen kop en schotels
Provenance: collectie Dirk van Duivenbode (1950-2023), Hilversum.
Waarvan een paar kop en schotels met tuindecor en cafe au lait op de buitenzijde, een paar met waterlandschap met vogels en zeemleer fondkleur op de buitenzijde, en twee kop en schotels met tuinen en florale motieven. Allen gemerkt.
Kangxi periode, ca. 1700, China
Kops: H van 4,4 tot 5,5 cm, Schotels: D van 12,5 tot 13 cm
Meeste met defecten, als haarlijnen, schilfers, chips of restauraties