LOT 4023
Meubelen en klokken
5 porseleinen snuffbottles/minatuur vazen, China 18e eeuw wo. met blauw decor van lange lijzen en zilveren montuur, 8 cm hoog (haarlijn) en Famille rose met vogel en vlinder
18 Apr 2024
Netherlands, Arnhem
18 Apr 2024
Netherlands, Arnhem