Eugène Brands (2013-2002) , Bloemen in vaas
Eugène Brands (2013-2002)
Bloemen in vaas
gesigneerd met initialen (linksonder), tevens gesigneerd, getiteld, gedateerd en geannoteerd '6540 bloemen in vaas. een compositie. 18 december 1980-1 brands' (verso)
gouache op papier, zonder lijst, 28x30 cm
Conditie: de randen met lichte gebruikssporen, de hoeken linksonder en rechtsonder met lichte vouwtjes.
Eugène Brands (2013-2002)
Bloemen in vaas