EUGEEN VAN MIEGHEM (1875-1930)
Description EN
'Twee dames op het terras van Café Hulstkamp, Antwerpen'.
Charcoal, crayon, pastel, light touch of white chalk.
Monogram in red chalk.
Frame.
Provenance:
Private collection Antwerp.
Beschrijving NL
Houtskool, kleurkrijt, pastel, lichte toets van wit krijt.
Monogram in rood krijt.
Kader.
Herkomst:
Privé-collectie Antwerpen.
Description FR
Fusain, craie de couleur, pastel, légère touche de craie blanche.
Monogramme à la craie rouge.
Cadre.
Provenance:
Collection privée, Anvers
Size: 490 x 435 mm, 770 x 705 mm
Description EN
Monogram in red chalk.
Frame.
Provenance:
Private collection Antwerp.
Beschrijving NL
Monogram in rood krijt.
Kader.
Herkomst:
Privé-collectie Antwerpen.
Description FR
Monogramme à la craie rouge.
Cadre.
Provenance:
Collection privée, Anvers