imposante Amstel porseleinen schotel met een gecontourneerde rocaillerand in groen reliëf omringd door een gouden bies met centraal een zeer verfijnde bietenrode decoratie van een arcadisch Hollands landschap met figuren en dieren, toegeschreven aan Christian Zepp (1749-1809), het geheel omringd door strooibloemen, gemerkt Amstel in onderglazuur blauw, periode Daeuber (Ouder-Amstel), 18e eeuw, diam. 49 cm, diepte 8 cm (klein slijtageplekje aan achterzijde rand)