Netherlands
Lot 2153 Netherlands
NVPH580
Description
580, 583/587, 607/611 en 643/644, diverse uitgaven, allen met hoekvelrand waarop de handtekening van de ontwerper, postfris, pracht ex., waarschijnlijk UNIEKE ex.!! in map
03 May 2024
Netherlands, Leeuwenveldseweg
Lot 2153 Netherlands
NVPH580
Description
03 May 2024
Netherlands, Leeuwenveldseweg