LOT 19
Italiaanse zachthouten gesso Louis XIV torchère met gecontourneerd blad gedragen door een gestoken stam in de vorm van een druivenetende moor op driesprants poot, circa 1720, h. 90 cm -restauratie aan inzet poot-
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum