Books - Autographs, Books
Lot 19580 Books - Autographs, Books
Description
Hugo Victor: Bug-Jargal. - - után. Ford. Deáky Fülep Sámuel. Külföldi Regénytár a' legkedveltebb idegen uj à rók munkájiból. 1-sŠkötet. Kolos'várt, 1837, Tilsch és Fia, 4+261+12 p. A sorozat 2 kötetet ért meg azután megszűnt. Korabeli félvászon-kötés, kopott borà tóval, a gerincén sérüléssel, a cà mlapon névbejegyzéssel. Ritka!
Description