Sculptures
Lot 11461 Sculptures
Description
J. E. Mir után: Hölgy pezsgŠvel. Art deco stà lusú patinázott bronz szobor, jelzett, kis kopással, m: 56 cm
04 May 2024
Hungary, Budapest
Lot 11461 Sculptures
Description
04 May 2024
Hungary, Budapest