Sculptures
Lot 10230 Sculptures
Description
Márkus Károly (1934-): Falusi madonna. Kalapált réz, fa keretben. Jelzett j.j., 101x75 cm
04 May 2024
Hungary, Budapest
Lot 10230 Sculptures
Description
04 May 2024
Hungary, Budapest