Sculptures
Lot 11466 Sculptures
Description
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975): TörölközŠnŠ. Mázas kerámia, jelzett, állán kopással, talpánál sérülésekkel, m: 53 cm /// KIZà Rà LAG SZEMà LYES à TVà TEL, NEM POSTà ZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
04 May 2024
Hungary, Budapest
Lot 11466 Sculptures
Description
04 May 2024
Hungary, Budapest