LOT 3621
(0001-0350) meubelen en interieur
Chinees porseleinen famille rose bord met decor van vogels en bloemen, Yongzheng/Qianlong, 1e helft 18e eeuw, diam. 22 cm (randschilfers)
10 May 2024
Netherlands, Hilversum
10 May 2024
Netherlands, Hilversum