Ton Vonk (1892-1971) (2x), Landschappen
Ton Vonk (1892-1971) (2x)
Landschappen
beide gesigneerd (rechtsonder)
1x olieverf op doek en 1x marouflé, 24x30 cm en 30x24 cm
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Ton Vonk (1892-1971) (2x)
Landschappen
29 Apr 2024
Netherlands, Hague