Ton Vonk (1892-1971) (2x), Landschappen

Ton Vonk (1892-1971) (2x)

Landschappen

beide gesigneerd (rechtsonder)

1x olieverf op doek en 1x marouflé, 24x30 cm en 30x24 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Ton Vonk (1892-1971) (2x)

Landschappen

29 Apr 2024
Netherlands, Hague