Een vergulde en polychroom beschilderde houten engel
De engel uitgebeeld in zwevende houding, de armen vooruitgestrekt en met golvende draperieën, samen met een smeedijzeren ketting (ophangsysteem).
18e/19e eeuw
L ca. 78 cm
Met slijtage van de beschildering en vergulding rondom, diverse afgebroken onderdelen zoals vingers en tenen, met enkele breuken
18e/19e eeuw
L ca. 78 cm