Nic Jonk (1928-1994), Een bronzen beeld van vrouw met kind
Het gepatineerd bronzen beeld van een gehurkte vrouw met kind op rechthoekige houten basement. Gesigneerd en gedateerd langs de onderzijde.
Beeld: 18 x 17 x 14 cm
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Beeld: 18 x 17 x 14 cm
29 Apr 2024
Netherlands, Hague