Venetian school, 17th century
Venetian school, 17th century
THE TRIUMPH OF VENUS
oil on canvas, cm 108x140
Scuola veneta, sec. XVII
TRIONFO DI VENERE
olio su tela, cm 108x140
Venetian school, 17th century
THE TRIUMPH OF VENUS
oil on canvas, cm 108x140
Scuola veneta, sec. XVII
TRIONFO DI VENERE
olio su tela, cm 108x140
Venetian school, 17th century
THE TRIUMPH OF VENUS
oil on canvas, cm 108x140
Scuola veneta, sec. XVII
TRIONFO DI VENERE
olio su tela, cm 108x140
Venetian school, 17th century
THE TRIUMPH OF VENUS
oil on canvas, cm 108x140
Scuola veneta, sec. XVII
TRIONFO DI VENERE
olio su tela, cm 108x140