LOT 1518
Gezicht op Cannes, gesigneerd midden onder 'Troost' en geannoteerd r.o., 20e eeuw, aquarel, 49 x 31 cm
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum