Schatting / Estimate : 200 - 300 Achttiende/negentiende eeuwse zesdelige neoclassicistische set met zogenaamd "korenaar"-model in fruithout versierd met ingelegde koperen filets en met ruitvorm in ebbenhout, bestaande uit vijf stoelen en één fauteuil || 18th/19th Cent. neoclassical set in fruitwood with inlaid brass bands and ebony : five chairs and an armchair