1: Antieke petroleumlamp in... Estimate: Login
2: Paar negentiende eeuwse... Estimate: Login
3: GREUZE JEAN-BAPTISTE (1725 -... Estimate: Login
4: Negentiende eeuwse Empire-klok... Estimate: Login
5: Paar 'antieke' zogenaamde... Estimate: Login
6: Negentiende eeuwse klok met... Estimate: Login
7: Antieke cassoletvaas in marmer... Estimate: Login
8: Paar lampen gemaakt van... Estimate: Login
9: Antieke Franse driedelige... Estimate: Login
10: Paar antieke... Estimate: Login
11: Negentiende eeuwse klok met... Estimate: Login
12: Paar antieke Charles X -... Estimate: Login
13: Paar grote antieke en... Estimate: Login
14: Achttiende eeuws theekistje... Estimate: Login
15: Allicht achttiende eeuws... Estimate: Login
16: Antiek sigarenkeldertje met... Estimate: Login
17: Lot van een antiek Engels... Estimate: Login
18: Negentiende eeuws Napoleon... Estimate: Login
19: Lot van zes antieke... Estimate: Login
20: Collectie van 19 antieke... Estimate: Login
21: HANSSEN H. sculptuur in brons... Estimate: Login
22: BUGATTI REMBRANDT (1885 -... Estimate: Login
23: DE BOLOGNE JEAN (1580 - 1664)... Estimate: Login
24: SAUVAGE - voor CHARLES GABRIEL... Estimate: Login
24B: MOREAU LOUIS (1883 - 1958)... Estimate: Login
25: LAMBEAUX JEF (1852 - 1908)... Estimate: Login
26: Vroeg negentiende eeuwse... Estimate: Login
27: Mooie, aparte en allicht... Estimate: Login
28: Achttiende/negentiende eeuwse... Estimate: Login
29: EUROPA - ca 1850 door het... Estimate: Login
30: EUROPA - ca 1850 fraai... Estimate: Login
31: Klein antiek Frans... Estimate: Login
32: Negentiende eeuwse étagère in... Estimate: Login
33: Paar negentiende eeuwse... Estimate: Login
34: Klein 'antiek'... Estimate: Login
35: Antiek Lodewijk XV-halbankje... Estimate: Login
36: 'Antieke' Lodewijk XV-commode... Estimate: Login
37: Negentiende eeuwse Napoleon... Estimate: Login
38: Superbe vroeg negentiende... Estimate: Login
38B: Fraaie negentiende eeuwse... Estimate: Login
39: Antiek Lodewijk... Estimate: Login
40: Klein antiek kabinet in... Estimate: Login
41: Prachtig... Estimate: Login
42: 'Antieke'... Estimate: Login
43: Antieke spiegel met laat... Estimate: Login
44: Paar allicht Italiaanse... Estimate: Login
45: VENNEMAN CHARLES (1802 - 1875)... Estimate: Login
46: FERGOLA FRANCISCO I (1801 -... Estimate: Login
47: LIESTE CORNELIS (1817 - 1861)... Estimate: Login
48: Negentiende eeuws onleesbaar... Estimate: Login
49: AIVAZOVSKY IVAN... Estimate: Login
50: MOERENHOUT EDOUARD (1801 -... Estimate: Login
51: COUSELIN H. olieverfschilderij... Estimate: Login
52: AZBE ANTON (1862 - 1905)... Estimate: Login
53: 19° EEUW - mogelijk ROEMEENSE... Estimate: Login
54: KOBILCA IVANA (1861 - 1926)... Estimate: Login
55: VERNAY EM. antiek... Estimate: Login
56: Negentiende eeuws... Estimate: Login
57: OENE ROMKES DE JONGH (1812 -... Estimate: Login
58: VIERIN EMMANUEL (1869 - 1954)... Estimate: Login
59: VAN ROSSUM JACOB (1881 - 1963)... Estimate: Login
60: GÉRICAULT THÉODORE (1791 -... Estimate: Login
61: Reeks van 16 originele... Estimate: Login
62: Negentiende eeuws Russisch... Estimate: Login
63: Lot (6) achttiende eeuws... Estimate: Login
64: Achttiende eeuws Chinees... Estimate: Login
65: Mooie achttiende eeuwse... Estimate: Login
66: Mooie antieke Chinese... Estimate: Login
67: Paar antieke Chinese... Estimate: Login
68: Octogonale achttiende eeuwse... Estimate: Login
69: Vrij grote Chinese sculptuur... Estimate: Login
70: Mooi zeventiende/achttiende... Estimate: Login