Schatting / Estimate : 0 - 300 Negentiende eeuwse Empire-klok in vuurvergulde brons versierd met een fluit spelende jongeman en met lier & met werk getekend "Pons 1823" - hoogte en breedte : 46,5 x 31 cm || 19th Cent. Empire style ormulu clock with its case in gilded bronze and with a "Pons 1823" signed work