Schatting / Estimate : 100 - 500 Mooi zeventiende/achttiende eeuws Chinees Kang Hsi-bord in gemerkt porselein met een Famille Verte-decor met stilleven - diameter : 22,5 cm || 17th/18th Cent. Chinese Kang Xi period plate in marked in porcelain with a Famille Verte decor

04 May 2024
Belgium, Antwerpen

04 May 2024
Belgium, Antwerpen