Schatting / Estimate : 800 - 1500 Antieke Duitse Art Nouveau-milieu de table/jardinière in massief zilver, gemerkt "830", met typische zweepslagornamentiek en met originele liner in geslepen kleurloos kristal - breedte : 58 - gewicht : 896 gram gedateerd 1905 || antique 1905 dated German Art Nouveau centrepiece/planter in marked silver with typical whiplash ornamentation & with its original crystal liner