Arie Zwart (1903-1981)
Arie Zwart (1903-1981)
‘Plukboeket met viooltjes in een glas’, gesigneerd ‘Zwart’ r.o.
Olieverf op paneel, 40,5 x 29,5 cm
21 Jun 2024
Netherlands, Rotterdam
Arie Zwart (1903-1981)
21 Jun 2024
Netherlands, Rotterdam