1: Hollandse school, eind... Estimate: Login
3: Willem Philippus Candel... Estimate: Login
4: Louis Verheij, 20ste eeuw Estimate: Login
5: Hendrik ten Hoven (1901-1978) Estimate: Login
6: Cornelis Raaphorst (1875-1954) Estimate: Login
7: N. Dogterom (20ste eeuw) Estimate: Login
8: Hendrik Elias Roodenburg... Estimate: Login
9: Jan Dobber (1925-1996) Estimate: Login
10: Jan Baars (1906-1973) Estimate: Login
11: Henk Welters (1885-1947) Estimate: Login
12: Arie Zwart (1903-1981) Estimate: Login
13: Arie Zwart (1903-1981) Estimate: Login
14: Jan Hermann Barend Koekkoek... Estimate: Login
15: David Schulman (1881-1966) Estimate: Login
16: Karl Jakob van Beekum... Estimate: Login
17: Hollandse school, 20e eeuw. (4) Estimate: Login
18: Hollandse School 20e eeuw. Estimate: Login
19: George Pletser (1871 - 1942) Estimate: Login
20: George Pletser (1871 - 1942) Estimate: Login
21: George Pletser (1871 - 1942) Estimate: Login
22: George Pletser (1871 - 1942) Estimate: Login
23: George Pletser (1871 - 1942) Estimate: Login
24: George Pletser (1871 - 1942) Estimate: Login
25: George Pletser (1871 - 1942) Estimate: Login
26: George Pletser (1871 - 1942) Estimate: Login
27: George Pletser (1871 - 1942) Estimate: Login
28: George Pletser (1871 - 1942) Estimate: Login
29: George Pletser (1871 - 1942) Estimate: Login
30: George Pletser (1871 - 1942) Estimate: Login
32: Henk Weyzig (1902 - ) Estimate: Login
33: Annie Bruin (1870-1961) Estimate: Login
34: Wim Bos (1906-1977) Estimate: Login
35: Huib Bijl (1937-1997) Estimate: Login
36: Onbekende kunstenaar, 20e eeuw. Estimate: Login
37: Max Geene (1929-2008) Estimate: Login
38: Onbekende schilder, 20e eeuw. Estimate: Login
39: Dirk Schäfer (1864-1941) Estimate: Login
40: Axel Emil de Savornin Lohman... Estimate: Login
41: Johannes Melis Lameer (1848 -... Estimate: Login
43: Onbekende meester, 20e eeuw. Estimate: Login
44: Onduidelijk gesigneerd l.o. Estimate: Login
45: Gesigneerd Arie Dubbeldam Estimate: Login
46: Arie Dubbeldam (1914-1997) Estimate: Login
47: Arie Dubbeldam (1914-1997) Estimate: Login
49: JH Molenaar (20ste eeuw) Estimate: Login
50: Hollandse school, 20ste eeuw... Estimate: Login
51: Hollandse school, 20ste eeuw... Estimate: Login
52: Europese schilderschool, 20ste... Estimate: Login
53: Europese school, 20ste eeuw Estimate: Login
54: Cornelis Kimmel (1804-1877) Estimate: Login
55: Hollandse school, eind... Estimate: Login
56: Hollandse school, begin 20ste... Estimate: Login
57: Hollandse school, 19de eeuw en... Estimate: Login
65: Bernard Medema (1891-1982) Estimate: Login
66: Hollandse meesters, 18e eeuw Estimate: Login
67: Lajos Mark (1867-1942) Estimate: Login
68: Leroy, 20e eeuw. Estimate: Login
69: Siem Schaeffer (1924-2005) Estimate: Login
70: Hendrick Weegewijs (1875-1964) Estimate: Login
71: Gerard de Wit (1931-2010) Estimate: Login
501: [Kunst] Een doos met... Estimate: Login
508: [Kunst] Bram van Velde, "Les... Estimate: Login
509: Pieter & Jacob Keur, De... Estimate: Login
510: G. Muller, Vues Pittoresques... Estimate: Login
801: Europese school, 17e eeuw. Estimate: Login
802: Een kaart van Utrecht... Estimate: Login
803: Een plattegrond van... Estimate: Login
804: [Kunst] 2 boeken in cassette... Estimate: Login
805: [Kunst] Drie bibliofiele... Estimate: Login
806: [Bibliofiel/Kunst] Kavel met 2... Estimate: Login
808: [Kranten] Nieuwe Rotterdamsche... Estimate: Login
901: Een groot oosters tapijt... Estimate: Login