LOT 6283

Chinees porseleinen Chine de commande bordje met decor van 'het oordeel van Paris', 18e eeuw, diam. 13 cm (gelijmd en haarlijnen)

06 May 2020
Netherlands, Hilversum

06 May 2020
Netherlands, Hilversum