Chinees porseleinen famille rose bord met decor van vogels en bloemen, Yongzheng/Qianlong, 1e helft 18e eeuw, diam. 22 cm (randschilfers)

10 May 2024
Netherlands, Hilversum

10 May 2024
Netherlands, Hilversum