Een amberkleurige glazen duif, Verreries d’Art Verlys & des Hanots, Frankrijk, eerste helft 20e eeuw.
De duif is onderop gesigneerd "Verlys"(1925-1946), vernoemd naar de Franse regio ‘Les Andelys’ waar het glas (verre) eerst werd geproduceerd. Vermoedelijk is de duif in Amerika geproduceerd waar het bedrijf de stukken alleen met “Verlys” signeerden. Afm. 7,5x9x9,5 cm