Een lot divers Herend porselein w.o. Apponyi groen

Bestaande uit diverse kop en schotels met wijnrankdecor, zes bordjes in afwijkend decor, een bladvormig schaaltje met bloemdecor, drie bloempotjes in Apponyi groen, tevens twee vaasjes op vierkante voet en twee kleine vaasjes. Daarbij een rond bonbonschaaltje (decor Victoria) zonder deksel.

20ste eeuw, Hongarije

Goede conditie. Enkele kleine gebruikssporen.

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

20ste eeuw, Hongarije

25 Mar 2024
Netherlands, Hague