Een vergulde en polychroom beschilderde houten engel

De engel uitgebeeld in zwevende houding, de armen vooruitgestrekt en met golvende draperieën, samen met een smeedijzeren ketting (ophangsysteem).

18e/19e eeuw

L ca. 78 cm

Met slijtage van de beschildering en vergulding rondom, diverse afgebroken onderdelen zoals vingers en tenen, met enkele breuken

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

18e/19e eeuw

L ca. 78 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague