LOT 6
Engelse staande klok in mahonie gefineerde kast, voorzien van beschilderde wijzerplaat en uurwerk met 6 bellen, 1e helft 19e eeuw, h. 246 cm -slinger en 3 gewichten aanwezig-
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum