LOT 220
Friese stoelklok met polychroom beschilderde wijzerplaat omgeven door gegoten en gezaagde loden ornamenten, de achterplaat met decor van zeemeerminnen, 18e eeuw, h. 75 cm -slinger en 1 gewicht aanwezig-
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum