LOT 43

Harry van der Weyden (Amerikaans, 1868-1956), Vissershaven Volendam

Vissershaven Volendam

Painter / Artist / School

Harry van der Weyden (Amerikaans, 1868-1956)

Technique / Size

olieverf op paneel, 36x46 cm (met lijst: 51x60 cm)

Signature / Dating

gesigneerd en gedateerd 'H. van der Weyden/07' (linksonder)

Extra Text

Deze Amerikaanse schilder logeerde in 1890/1891 in Hotel Spaander.Conditie: oppervlaktevuil, vernis vergeeld, craquelé, verder goed

12 Jun 2023
Netherlands, Hague

Vissershaven Volendam

Painter / Artist / School

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

12 Jun 2023
Netherlands, Hague