LOT 58

Henri Jean CLOSON (1888-1975)

Composition, 1938.
Huile sur toile.
Monogrammée et datée au dos.
Oleverf op doek.
Achteraan gemonogrameerd en gedateerd.
100 x 73 cm

15 Jun 2021
Belgium, Brussels

Composition, 1938.
Huile sur toile.
Monogrammée et datée au dos.
Oleverf op doek.
100 x 73 cm

15 Jun 2021
Belgium, Brussels