LOT 5051
Hollandse School: gezicht op Rhenen met de Cuneratoren, inkttekening, niet gesigneerd, 18e eeuw -papier gebruind-, 23 x 30 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht