LOT 30
Hollandse eiken Renaissance kast met geprofilieerde kap waaronder 4 paneeldeuren geflankeerd en gescheiden door gecanneleerde pilasters met gezwart houten delen, onderin 1 lade met 3 gestoken leeuwenkoppen, circa 1650, 205 x 140 x 60 cm
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum