LOT 23

Jacques Bage (1942), Saison amoureuse

Jacques Bage (1942)

Saison amoureuse

gesigneerd en gedateerd 96 (rechtsonder)

olieverf op paneel, 48,5x40,5 cm (met lijst: 51x44 cm)

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Jacques Bage (1942)

Saison amoureuse

25 Mar 2024
Netherlands, Hague