Sold
Lot 1178

Rivierlandschap met wasvrouwen bij een kasteel, gesigneerd l.o., olieverf op paneel, 21 x 16,2 cm
Timed
04 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info