LOT 1178
Rivierlandschap met wasvrouwen bij een kasteel, gesigneerd l.o., olieverf op paneel, 21 x 16,2 cm
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum