Karel Petrus Cornelis de Bazel (1869-1923), zeven gekleurd glazen schalen voor Leerdam

De zeven blauw-/groengekleurd glazen schalen met geronde oren aan de korte zijden en platte rand, de grootste schaal met geschulpt motief langs de rand. Allen gemonogrammeerd op de onderkant.

20e eeuw, Nederland

D tot 32,5 cm

Allen met krassen, de twee donkerblauwe schalen met minieme fritting langs de randen.

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

20e eeuw, Nederland

D tot 32,5 cm

25 Mar 2024
Netherlands, Hague